avazzadeh

رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله در خصوص پروژه ی نیمه کاره پشت سالن کوثر که سالهاست به حال خود رها شده، گفت: پیشرفت این پروژه 10 درصد است.

به گزارش راه اترک، اگر اهل بازار هفتگی کلاله باشید(یک شنبه بازار)، اگر اهل  ورزش باشید یا یکی از ساکنین شهرک امام علی(ع) حتی اگر اهل پیاده روی و ورزشهای سبک هم باشید، حتما گذرتان به پارک شهر و دیدن مناظر اطراف آن خورده است.

در کنار سالن ورزشی کوثر از سمت یک شنبه بازار، محوطه ای باز است که امروزه  بیشتر آن را علفهای هرز گرفته ولی اگر کمی دقت کنید، هنوز می شود میله گردهایی را در بین علفهای هرز آن مشاهده کرد که نشان دهنده ساخت و سازی قدیمی در آن محل می باشد.

آری این  سازه های آهنی که در زمان خود از بیت المال برای آن هزینه شده به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله، سازه های ساخت سالن زورخانه  شهرستان کلاله است!
سالنی که به هنگام کلنگ زنی آن حتما مسئولینی از استان و شهرستان حضور داشته اند و حتما هم به هنگام آن شور و ذوقی در بین علاقه مندان به این ورزش باستانی در شهرستان ایجاد شده است.

avazzadeh1

شاید 8 و یا 9 سال ، کمتر یا بیشتر از زمان آغاز به کار ساخت این پروژه می گذرد، یعنی اگر نوجوانی در آن  زمان 10 ساله بوده ، حالا او 18 یا 19 سال سن دارد و البته هنوز منتظر افتتاح این سالن ورزشی!
داود عوض زاده، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله در این خصوص به خبرنگار راه اترک گفت: پروژه (مورد نظر) پروژه زورخانه هست که ۱۰ درصد کار شده و باتوجه به این که پروژه ملی هست، باید منابع مالی آن هم از وزارت تخصیص داده بشود.

عوض زاده ادامه داد: البته جهت تخصیص منابع نیاز به پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان و نماینده محترم مجلس از وزارت ورزش می باشد.

وی در خصوص این که آیا این پروژه ممکن است ساخته شود هم گفت: در حال حاضر پروژه های بالای ۶۰ ؛۷۰ درصد در اولویت کار دولت هست ولی کار نشد ندارد.

جوانان و علاقه مندان به ورزشهای باستانی در شرق گلستان منتظر توجه دولت در این خصوص هستند.

انتهای پیام/رضا جامی