آخرین وضعیت سود سهام عدالت در 19 دیماه - پایگاه خبری تحلیلی اترک

آرشیو

روز : ماه : سال :

ssaham1

علی رغم وعده داده شده دولت مبنی بر واریز سود در روز سه شنبه، هنوز این سود واریز نشده است.

به گزارش راه اترک، سود سهام عدالت قرار بود در شهریور امسال واریز شود که این واریز به دیماه کشید و قرار شد که روز گذشته سودهای مردم به حساب آنها واریز شود که در آخرین خبرهای منتشر شده باز روز دوشنبه به سه شنبه منتقل شد.

صبح امروز اما تنها تغییری که حسابهای کاربری مردم در سایت سامانه سهام عدالت خود مشاهده نمودند، تخصیص سود بود.

ssaham1

برخی از کاربران و شهروندان در تماس با راه اترک گفتند: این که پول سود را قرار بود در شهریور بدهند ولی الان فقط یک تخصیص اعلام کرده اند، یعنی بازی با مردم.

یکی دیگر از شهروندان گفته بود: چرا دولت که حسابهای مردم را بررسی کرده است، سود بعد از بررسی حسابها را به موجودی پول مردم اضافه نمی کند؟ چیزی حدود یک سال از زمان اعلام تصفیه موجودی حسابها گذشته و در این یک سال شرکتهای طرف سهام عدالت مسلما سوددهی داشته اند، حال چرا این زمان برای اضافه شدن سرمایه مردم حساب نشده است؟

در هر صورت مردم منتظرند تا دولت به وعده واریز سود سهام عدالت به حساب آنها عمل کند.

انتهای پیام/جامی

دیدگاه‌ها   

+2 #1 ali 1396-10-19 15:31
خسته شدیم از بس از این دولت دروغ شنیدیم نهایتا می خوان 50 تومان برن یا ندن اون هم بعد از 12 سال? دورغگویی تا کی ؟ آقای رئیس جمهور کجایی? و چکار می کنی ؟ مسکن اجتماعی چی شد؟ سبد کالا چی شد؟ کار ورزی چی شد؟ و ........مگه موقع انتخابات مگر از دولت قبل به خاطر قطعی اینترنت در ایام فتنه انتقاد نکردید پس چرا خودتان تلگرام را فیلتر کردید؟ خواهش تو این قضیه پای دولت های قبلی را وسط نکشید.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید